Koll volley

Kringsjåhallen
Sognsveien 210 C
0860 Oslo

Koll IL
Org nr: 976 710 274

Koll sin hjemmearena er Kringsjåhallen i Oslo. Koll Arena ligger rett bak Kringsjåhallen i Kringsjå Idrettspark.


Kontaktpersoner i Koll Volley

Styret i Koll Volley

Kristian Kjøllesdal, styremedlem
epost: kristiankjollesdal@msn.com
M:

Olav Gundersen, styremedlem
epost: olavgund@frisurf.no
M: 99 32 24 86

Mathilde Bratlie, styremedlem
epost:
M:

Lars-Petter W. Kjos, styremedlem
epost: lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

Bjørn Sletvold, formann
epost: bsletvold@gmail.com
M: 94 03 03 36

Trude Sæther Hansen, nestleder
epost: trude_saether@hotmail.com
M: 91 38 30 98

Inge Russenes, styremedlem
e: inge.russenes@symfoni.com
M: 48 03 79 88

Tessa Dalnoki, styremedlem
epost: ted@erichsen-horgen.no
M:


Sponsoransvarlig

Jostein Håvaldsrud
epost: jostein@live.com
M: 93 01 45 08


Hallvaktsansvarlige

Kringsjåhallen

Marit Hamran
epost:
M:

Tåsenhallen

Rolf Bratlie
epost:
M:


Kontaktpersoner lag volleyball

Gutter Junior

Are Qvale
are.qvale@gmail.com
M: 90078577

U15 Gutter

Tone Enden
tone.enden@online.no
M: 40 00 68 06

U15 Jenter

Marte Rusten
marte.rusten@dnvgl.com
M: 99 22 41 98

MiniMix

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

Paravolley

Bastiaan Burgering
bastiaan_burgering@live.nl
M: 98 42 38 66

VoksenMix

Merete Saugestad
mail@mail.no
M: 00 00 00 00

Elite Herrer

Bendik Huus
bendikhuus@hotmail.com
M: 90 89 90 97

Elite Damer

Ingrid Bahr
Ingrid.Bahr@olympiatoppen.no
M: 41 90 03 62

2 Div Herrer

Mats Ramfjord
lramfjordm@gmail.com
M: 91 85 55 19

2 Div Damer

Ivar Balk
ivar@ibalk.net
M: 93 00 86 76

Paravolley

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

Jenter Junior

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577


Kontaktpersoner Sandvolleyball

Arrangementsansvarlig

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

Arrangementsansvarlig

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

koll open LT

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

Leder

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

ANleggsansvarlig

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577

Arrangementsansvarlig

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577