Koll volley

Kringsjåhallen
Sognsveien 210 C
0860 Oslo

Koll IL
Org nr: 976 710 274

Koll sin hjemmearena er Kringsjåhallen i Oslo. Koll Arena ligger rett bak Kringsjåhallen i Kringsjå Idrettspark.


Kontaktpersoner i Koll Volley

Styret i Koll Volley

Anne Lise Kanestrøm
epost: anne.lise.kanestrom@hellyhansen.com
M: 95088540

Olav Gundersen, styremedlem
epost: olavgund@frisurf.no
M: 99 32 24 86

Mathilde Bratlie, styremedlem
epost: mathilde.bratlie@outlook.com
M: 913 31 047

Bjørn Sletvold, formann
epost: bsletvold@gmail.com
M: 94 03 03 36

Trude Sæther Hansen, nestleder
epost: kasserer@kollvolley.no
M: 91 38 30 98

Kristian Kjøllesdal, styremedlem
epost: kristiankjollesdal@msn.com
M: 99118653

Lars-Petter W. Kjos, styremedlem
epost: lars-petter@motimateapp.com
M: 90078577


Sponsoransvarlig

Jostein Håvaldsrud
epost: jostein@live.com
M: 93 01 45 08


Hallvaktsansvarlige

Kringsjåhallen

Trude Sæther Hansen
epost: kasserer@kollvolley.no
M: 91 38 30 98

Tåsenhallen

Bjørn Sletvold, formann
epost: bsletvold@gmail.com
M: 94 03 03 36


Kontaktpersoner lag volleyball

U15 Jenter A

Siri Kaastrup
kaastrup@online.no
M: 91 54 80 69

U15 Jenter B

Mangler

U15 Gutter

Unni Eidså
unni1967@online.no
M: 99 69 43 76‬


MiniMiKS

Lars Torstveit:
ltorstveit@gmail.com
M:

NANOMIKS

Merethe Saugestad
merete.saugestad@gmail.com
M: 971 76 618

Paravolley

Bastiaan Burgering
bastiaan_burgering@live.nl
M: 98 42 38 66

VoksenMix

Merethe Saugestad
merete.saugestad@gmail.com
M: 971 76 618

Elite Herrer

Bendik Huus
bendikhuus@hotmail.com
M: 90 89 90 97

Elite Damer

Caroline Holst Kavli
chkavli@gmail.com
M:

3 Div Herrer

Mats Ramfjord
ramfjordm@gmail.com
M: 91 85 55 19

2 Div Damer

Ivar Balk
ivar@ibalk.net
M: 93 00 86 76

Jenter Junior

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 90 07 85 77

Gutter Junior

Are Qvale
are.qvale@gmail.com
M: 90078577

Jenter U17

Anne Lise Kanestrøm
anne.lise.kanestrom@hellyhansen.com
M: 95 08 85 40

GUTTER U17

Silje Weider
siljeweider@gmail.com
M: 900 87 264


Kontaktpersoner Sandvolleyball

Bookingansvarlig

Merethe Saugestad
merete.saugestad@gmail.com
M: 971 76 618

koll open LT

Se FB-gruppe “Koll Open LT” for mer informasjon.

Leder

Lars-Petter W. Kjos
lars-petter@motimateapp.com
M: 900 78 577

ANleggsansvarlig

Idar Pe Ingebregsten
ipi@live.no
M: 907 38 455